
273 ₴
Застосування:
Chevrolet Aveo 1.2 -- LWD -- 03.2011 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20030PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 25199250;96950990 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo, Cobalt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |