
248 ₴
Застосування:
Chevrolet Matiz 0.8 LPG -- LQ2(49CUL3),LBF(49CUL3) -- 03.2005 - 12.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20007PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 42390022;96263897;96591481;96591485 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 27.5 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |