
362 ₴
Застосування:
KIA Sportage 2.0 TD 4WD -- RF -- 10.1997 - 08.2003| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20310PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K01713Z40;0K01713Z40B;0K02413Z40;0K02413Z40A;OK01713Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1999, 1995, 1998, 2001, 1996, 1997, 2003, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |