
333 ₴
Застосування:
Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D (NA8W) -- BSY -- 09.2005 - 03.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B25057PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | MN135269 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |