
434 ₴
Застосування:
Volkswagen Phaeton 3.0 V6 TDI 4motion -- BMK -- 09.2004 - 05.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2W071PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 3D0129620F;3D0129620J |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69.3 мм |
| Довжина | 213.1 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2005, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2015, 2006, 2004, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Phaeton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |