
870 ₴
Застосування:
Mitsubishi L400 2.5 TD (PA5V/W, PB5V) -- 4D56-TD -- 05.1995 - 05.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B25054PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | MR204842 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 136 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 1999, 2003, 1995, 2001, 1996, 2004, 1997, 1998, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L400 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |