
221 ₴
Застосування:
Nissan Primera 1.9 dCi -- F9Q -- 04.2003 - 10.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B21052PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 16546AW300 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 169 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |