
339 ₴
Застосування:
KIA Sorento I 2.4 -- G4JS -- 08.2002 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20331PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281133E500;281133E000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32.4 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2011, 2006, 2004, 2009, 2003, 2002, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |