
253 ₴
Застосування:
Mazda 6 2.3 MPS Turbo (GG3P) -- L3-VDT,L3KG -- 12.2005 - 08.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B23059PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | AJ5713Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |