
229 ₴
Застосування:
KIA Cerato I 1.6 -- G4FC -- 05.2006 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20333PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281132F800 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2007, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |