
256 ₴
Застосування:
Suzuki Jimny 1.3 16V (SN413) -- G13BB -- 09.1998 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28022PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378081A00;1378081A00000;1378081AU0;1378081AU0000;1378081AUO;1378082A00;1378082A00000;99KITPACK0040;PC2145E |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 1998, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |