

2 221 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Ford Ecosport 1.0 EcoBoost -- M1JC,M1JJ,M1JU -- 10.2013 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF565 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 1780744;1935101;CN151126AA;CN151126AB |
| Висота | 70 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Діаметр барабана | 273 мм |
| Діаметр отвору маточини | 63.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2022, 2024, 2023, 2014, 2013, 2021, 2018, 2016, 2017, 2025, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |