

1 778 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
KIA RIO I 1.3 -- A3E -- 08.2000 - 02.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF577 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 0K30A26251A;52725FD200;58411FD100 |
| Висота | 68 мм |
| Внутрішня висота барабану | 31 мм |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Діаметр отвору маточини | 50.2 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2005, 2004, 2003, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |