

2 467 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Mazda 626 V 1.8 (GF8P) -- FPY3 -- 05.1997 - 12.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF579 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | GE4Y26251B;GE4Y26251C;GE4Y26251D |
| Висота | 66 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Діаметр барабана | 229 мм |
| Діаметр отвору маточини | 72 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2005, 2004, 1999, 2003, 2000, 1997, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |