
1 333 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Volvo 850 2.0 -- B 5204 FS -- 06.1991 - 12.1996| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4V007ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 08556910;271497;2714970 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 72 мм |
| Діаметр маточини | 178 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1992, 1995, 1991, 1993, 1996, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 850 |
| Товщина | 9.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |