
2 141 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Accord VII 2.0 (CL7) -- K20A6,K20Z2 -- 02.2003 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C34047ABE-P |
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр маточини | 142 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2004, 2008, 2007, 2006, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Accord |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |