1 625 ₴
Застосування:
Audi 80 B3 1.6 -- PP -- 1987.08 - 1991.09| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7D0247 |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | AUDI 893501615A |
| Висота | 80.5 мм |
| Внутрішня висота барабану | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |