1 671 ₴
Застосування:
Audi A3, Q2; Seat Altea, Altea XL, Ateca, Leon, Leon ST, Leon SC, Toledo III; Skoda Karoq, Octavia I, Octavia II, Octavia II Combi, Octavia III, Octavia III Combi, Octavia IV, Octavia IV Combi, Superb I, Superb II, Yeti; Volkswagen Beetle, Caddy III, Caddy IV, Caddy V, Caddy Alltrack IV, EOS, Golf V, Golf VI, Golf VII, Golf VIII, Golf Alltrack VII, Golf Plus V, Golf Sportsvan VII, Jetta III, Jetta IV, Jetta VII, Scirocco III, Touran, T-roc;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1002V |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | AUDI 1K0615301K;AUDI 1K0615301T;AUDI 5C0615301A;AUDI 5C0615301D;AUDI 5Q0615301H;AUDI (FAW) L1KD615301;FORD 2631430;FORD VWN3CA1125AA;SEAT 1K0615301K;SEAT 1K0615301T;SEAT 5Q0615301H;SEAT JZW615301J;SKODA 1K0615301K;SKODA 1K0615301T;SKODA 5Q0615301H;SKODA JZW615301J;SKODA (SVW) 1KD615301;SKODA (SVW) 1KD615301B;VW 1K0615301K;VW 1K0615301T;VW 5C0615301A;VW 5C0615301D;VW 5Q0615301H;VW 8E0098301T;VW 8P0698302A;VW JZW615301J;VW JZW698302BA;VW JZW698302CM;VW (FAW) 16D615301A;VW (FAW) 1KD615301;VW (FAW) L16D615301A |
| Висота | 49.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Yeti, Golf, A3, Superb, Octavia, Scirocco, Eos, Touran, Altea, Leon, Caddy, Toledo |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |