1 560 ₴
Застосування:
Audi A1, A3; Seat Cordoba, Ibiza III, Ibiza IV, Ibiza IV SC, Ibiza IV ST, Leon, Toledo II, Toledo IV; Skoda Fabia I, Fabia I Combi, Fabia II, Fabia II Combi, Fabia III, Octavia I, Octavia I Combi, Rapid, Roomster, Fabia I Praktik, Roomster Praktik; Volkswagen Bora I, Bora, Golf IV, NEW Beetle, Polo IV, Polo V;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1451V |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | AUDI 1J0615301C;AUDI 1J0615301K;AUDI 1J0615301R;AUDI 1J0615301S;AUDI 1JO615301C;AUDI 6R0615301D;SEAT 1J0615301C;SEAT 1J0615301K;SEAT 1J0615301R;SEAT 1J0615301S;SEAT 1JO615301C;SEAT 6R0615301D;SEAT JZW615301D;SKODA 1JO615301C;SKODA 6R0615301D;SKODA JZW615301D;SKODA (SVW) 18A615301;SKODA (SVW) 18A615301A;SKODA (SVW) 6RD615301A;VW 1J0615301;VW 1J0615301C;VW 1J0615301K;VW 1J0615301R;VW 1J0615301S;VW 1JO615301C;VW 6R0615301A;VW 6R0615301D;VW (FAW) 6R0615301D;VW (FAW) L6RD615301A;VW (SVW) 18A615301;VW (SVW) 6R0615301D;VW (SVW) 6RD615301A |
| Висота | 34.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Cordoba, Polo, Bora, New Beetle, Golf, A3, Fabia, Octavia, A1, Roomster, Leon, Toledo, Ibiza |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |