1 403 ₴
Застосування:
Citroen Berlingo, Berlingo Multispace, C3 Aircross I, C3 Picasso, C3 I, C3 II, C3 III, C4 Cactus, C4 Grand Picasso I, C4 Picasso I, C4 I, C4, C4 II, C5 I, C5 II, C5 III, DS3, DS4, DS5, Xsara, Xsara Picasso, C3 Aircross II; DS DS 3 / DS 3 Crossback, DS 3, DS 4 / DS 4 Crossback; Opel Corsa F, Crossland X / Crossland; Peugeot 206, 207 CC, 207 SW, 207, 208 II, 307, 307 SW, 307 CC, 308 CC, 308 SW I, 308 I, 408, 1007, 2008 I, 2008 II, 3008 I, 5008, Partner, Partner Tepee;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1003V |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | CITROEN 1613703980;CITROEN 1618862780;CITROEN 1667857480;CITROEN 424918;CITROEN 424984;CITROEN 4249J6;CITROEN (DF-PSA) 9808483380;JEEP 9807353480;OPEL 3557911;PEUGEOT 1606401480;PEUGEOT 4246W2;PEUGEOT 4246W8;PEUGEOT 424917;PEUGEOT 424918;PEUGEOT 424984;PEUGEOT (DF-PSA) 9808483380;TOYOTA SU001A9198;TOYOTA SU001B3532 |
| Висота | 34.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308, 208, 1007, Berlingo, 408, C5, Corsa, C3, 207, DS5, Partner, 307, DS3, Xsara, C4, 206 |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |