2 523 ₴
Застосування:
Hyundai H-1 Travel 2.5 CRDi -- D4CB -- 2010.07 -| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2022V |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | HYUNDAI 517124H000;HYUNDAI 517124H500 |
| Висота | 52.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |