
464 ₴
Застосування:
Audi A3, Q3, TT, TT Roadster; Seat Alhambra, Altea, Altea XL, Leon, Leon ST, Toledo III; Skoda Octavia II, Octavia II Combi, Superb II, Yeti; Volkswagen Beetle, Caddy III, Caddy IV, Caddy Alltrack IV, CC B7, EOS, Golf V, Golf VI, Golf Plus V, Jetta III, Jetta IV, Passat B6, Passat B7, Passat Alltrack B7, Passat CC B6, Scirocco III, Sharan, Tiguan, Touran;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1211 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 1K0129607D;AUDI 1K0129620D;AUDI 1K0129620F;AUDI 1K0129620G;AUDI 1KD129620A;AUDI 3C0129607AS;AUDI 3C0129620A;AUDI 3C0129620B;AUDI 5C0129620;AUDI L1KD129620A;CUPRA 1K0129607D;CUPRA 1K0129620D;CUPRA 1K0129620F;CUPRA 1K0129620G;CUPRA 3C0129607AS;CUPRA 3C0129620A;CUPRA 3C0129620B;CUPRA 5C0129620;SEAT 1K0129620D;SEAT 1K0129620F;SEAT 1K0129620G;SKODA 1K0129620D;SKODA 1K0129620F;SKODA 1K0129620G;VW 1K0129607D;VW 1K0129620D;VW 1K0129620F;VW 1K0129620G;VW 1KD129620A;VW 3C0129607AS;VW 3C0129620A;VW 3C0129620B;VW 5C0129620;VW L1KD129620A |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 344.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Touran, Alhambra, Octavia, Jetta, Q3, TT, A3, Superb, Yeti, Caddy, Toledo, Golf, Altea, Passat, Leon, Eos, Scirocco |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |