
733 ₴
Застосування:
Audi A3, Q3, TT, TT Roadster; Seat Alhambra, Altea, Altea XL, Leon, Leon ST, Toledo III; Skoda Octavia II, Octavia II Combi, Superb II, Yeti; Volkswagen Beetle, Caddy III, Caddy IV, Caddy Alltrack IV, CC B7, EOS, Golf V, Golf VI, Golf Plus V, Jetta III, Jetta IV, Passat B6, Passat B7, Passat Alltrack B7, Passat CC B6, Scirocco III, Sharan, Tiguan, Touran;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1482 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 06F133837AF;AUDI 1K0129620E;AUDI 1K0129620L;AUDI 1KD129620B;AUDI 1KD129620E;AUDI 5C0129620B;CUPRA 06F133837AF;CUPRA 1K0129620E;CUPRA 1K0129620L;SEAT 1K0129620E;SEAT 1K0129620L;SKODA 1K0129620E;SKODA 1K0129620L;VW 06F133837AF;VW 1K0129620E;VW 1K0129620L;VW 1KD129620B;VW 1KD129620E;VW 5C0129620B |
| Висота | 75.3 мм |
| Довжина | 344.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Touran, Alhambra, Octavia, Jetta, Q3, TT, A3, Superb, Yeti, Caddy, Toledo, Golf, Altea, Passat, Leon, Eos, Scirocco |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |