
2 073 ₴
Застосування:
Audi Q8 55 TFSI Mild Hybrid quattro -- DCBD -- 2018.02 -| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3295/8 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 4M0133843D;AUDI 4M0133843E;AUDI 4M0133843G;BENTLEY 4M0133843E;BENTLEY 4M0133843G;CUPRA 4M0133843D;CUPRA 4M0133843E;CUPRA 4M0133843G;PORSCHE 95813384300;PORSCHE PAB133843A;VW 4M0133843D;VW 4M0133843E;VW 4M0133843G |
| Висота | 83.5 мм |
| Довжина | 406.4 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Bentley, Audi, Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |