354 ₴
Застосування:
Nissan Micra II 1.0 i 16V (K11) -- CG10DE -- 1992.08 - 2000.07| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX725 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | NISSAN 165460U800;NISSAN 165460U80A;NISSAN 1654641B00;NISSAN 1654641B01 |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 158.4 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |