
433 ₴
Застосування:
Hyundai Accent III 1.4 GL -- G4EE -- 2005.11 - 2010.11| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1808 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | HYUNDAI 281131G000;KIA 281131G000 |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |