263 ₴
Применение:
Volkswagen Polo IV 1.2 12V -- AZQ,BME -- 10.2001 - 07.2007| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2005, 2004, 2002, 2006, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-0931JM |
| Кросс-номери | 03E129620 |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Ibiza, Roomster |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |