367 ₴
Применение:
Toyota Land Cruiser 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_, KZJ78, KZJ71) -- 1KZ-T,1KZ-TE -- 05.1993 - 05.1996| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1995, 1997, 1999, 2002, 1994, 1996 |
| Код запчастини | FA-292S |
| Кросс-номери | 1780167030;178016703083;1780167060;1780167080;17801670308T |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 219.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |