210 ₴
Применение:
Nissan 370z Roadster 3.7 -- VQ37VHR -- 12.2009 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-144S |
| Кросс-номери | 16546JK20A |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | G, 350Z |
| Стан | Новий |
| Ширина | 167 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 32 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |