287 ₴
Применение:
Smart Crossblade 0.6 (450.418) -- M 160.910 -- 06.2002 - 12.2003| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-M02S |
| Кросс-номери | 1600940104;A1600940104;0009996V001;0009997V001;Q0009997V001000000 |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo, Roadster |
| Стан | Новий |
| Висота | 136 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |