327 ₴
Применение:
Toyota Starlet 1.0 (KP60) -- 2K -- 02.1978 - 09.1984| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 1987, 2002, 1984, 1986, 1982, 2007, 2001, 1998, 1983, 2006, 1981, 2000, 1997, 2004, 1979, 1980, 1999, 1985, 2003, 1996, 1978 |
| Код запчастини | FA-205S |
| Кросс-номери | 1780113010;1780113020;1780113030 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Celica, Corolla, L200 |
| Стан | Новий |
| Висота | 57.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 190.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 108.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |