272 ₴
Применение:
Toyota Supra 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_, JZA80R) -- 2JZ-GTE -- 05.1993 - 07.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 2005, 1997, 1995, 1990, 1999, 1991, 2004, 2002, 1994, 1992, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-293S |
| Кросс-номери | 1780107020;1780146060 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Soarer, IS, Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Довжина | 244.5 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |