224 ₴
Применение:
Toyota Prius Plus 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) -- 2ZR-FXE -- 05.2011 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-2000S |
| Кросс-номери | 1780137021;178010T040;178010T050;1780137020 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Prius, NX |
| Стан | Новий |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |