337 ₴
Применение:
Suzuki Sj410 Cabrio 1.0 (SJ410) -- F10A -- 09.1981 - 07.1991| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1987, 1989, 1991, 2002, 1992, 1984, 1986, 1982, 2001, 1988, 1998, 1995, 1990, 1983, 1981, 2000, 1997, 2004, 1980, 1999, 1994, 1985, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-803S |
| Кросс-номери | 870X9601CFA;5019412;91112038;1378079201;1378079201000;1378079210;1378079210000;4290111 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai |
| Стан | Новий |
| Висота | 173 мм |
| Зовнішній діаметр | 120.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 69.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |