135 ₴
Применение:
Nissan Micra II 1.0 i 16V (K11) -- CG10DE -- 08.1992 - 07.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 2005, 2002, 1992, 2012, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 1995, 2006, 2009, 2000, 1997, 2004, 2013, 2011, 1999, 1994, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-197S |
| Кросс-номери | 165460U800;1654641B00;16546AX600;16546AX60A;165460U80A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Note |
| Стан | Новий |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 158.2 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |