308 ₴
Применение:
Lexus GS 300 (JZS160_, JZS160R) -- 2JZ-GE -- 08.1997 - 10.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2000, 2005, 1998, 1997, 1999, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-280S |
| Кросс-номери | 1780146080;1780146090 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, GS |
| Стан | Новий |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |