190 ₴
Применение:
Toyota Camry 2.4 Hybrid (AHV40R) -- 2AZ-FXE -- 01.2006 - 09.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2010, 2000, 2005, 2014, 2004, 2002, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-252S |
| Кросс-номери | 1780120040;178010H010;178010H020 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Camry, Highlander |
| Стан | Новий |
| Довжина | 317.5 мм |
| Ширина | 193.2 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |