582 ₴
Применение:
Mitsubishi Colt II 1.8 GL Diesel (C14A) -- 4D65 -- 02.1984 - 09.1986| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1984, 1985, 1986 |
| Код запчастини | FA-513S |
| Кросс-номери | MD603803 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Colt, Lancer |
| Стан | Новий |
| Висота | 213 мм |
| Зовнішній діаметр | 170.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 116.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |