448 ₴
Применение:
Lexus LX 470 (UZJ100) -- 2UZ-FE -- 05.1998 - 03.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-271S |
| Кросс-номери | 1780117010;1780117020 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | LX, Land Cruiser |
| Країна реєстрації бренду | Італія |