209 ₴
Применение:
KIA Pride 1.3 -- B3 (8V) -- 01.1990 - 10.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1990, 1999, 1991, 2002, 1994, 1992, 2019, 2003, 1996, 2018 |
| Код запчастини | FA-384S |
| Кросс-номери | 28113F6300;0B59313Z40;28113F6300AS;KK15013Z00;K11C13Z40;KK11C13Z40;MB59313Z40;B59313Z40;B59313Z409A |
| Сумісність з маркою | Kia, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |