258 ₴
Применение:
Peugeot 206+ 1.4 i -- KFT (TU3AE5) -- 09.2010 - 06.2013| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-0607JM |
| Кросс-номери | 1444FC;1444TL;1444CQ |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 307, 206, C4 |
| Стан | Новий |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |