255 ₴
Применение:
Toyota Starlet 1.3 (EP71L, EP71R) -- 2E-LC,2E-L -- 10.1984 - 12.1989| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1987, 1989, 1991, 2002, 1992, 1984, 1986, 2001, 1988, 1998, 1995, 1990, 1983, 2000, 1997, 1999, 1994, 1985, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-809S |
| Кросс-номери | 1378082400;1780163010 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Стан | Новий |
| Висота | 67.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 172.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 27.7 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |