
407 ₴
Применение:
Isuzu Midi 2.4 D (98000) -- 4FG1T -- 01.1994 - 07.1996| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1993, 1987, 1988, 1995, 1997, 1989, 1990, 1991, 1983, 1994, 1981, 1992, 1984, 1985, 1986, 1996 |
| Код запчастини | FA-112S |
| Кросс-номери | 8941358660 |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Cabstar |
| Стан | Новий |
| Висота | 195.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |