258 ₴
Применение:
Toyota Corolla 1.6 (AE92) -- 4A-F -- 05.1987 - 11.1992| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992 |
| Код запчастини | FA-240S |
| Кросс-номери | 178011506083;1780115060 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Стан | Новий |
| Висота | 33.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |