403 ₴
Применение:
Nissan Terrano II 2.7 TD 4WD -- TD27T -- 02.1993 - 01.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2000, 1993, 1998, 2005, 1995, 1997, 1999, 2004, 2002, 1994, 2006, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-194S |
| Кросс-номери | YL4J9601CA;1112657;165463S903;165467F000;165467F000B1;165467F002;16546OW800 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Maverick |
| Стан | Новий |
| Висота | 231 мм |
| Зовнішній діаметр | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |