340 ₴
Применение:
Toyota Verso 1.6 D4-D (WAR20_) -- 1WW -- 11.2013 - 08.2018| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2016, 2013, 2014, 2015, 2018 |
| Код запчастини | FA-2012S |
| Кросс-номери | 13713465456;17801YV020 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis |
| Стан | Новий |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |