331 ₴
Применение:
KIA Carens III 1.6 CRDi 128 -- D4FB -- 10.2010 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-K18S |
| Кросс-номери | 281132G300 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Magentis |
| Стан | Новий |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |