387 ₴
Применение:
Nissan Np300 Pickup 2.5 dCi 4x4 -- YD25DDTi -- 04.2008 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-111S |
| Кросс-номери | 165469S000;16546VK500;16546VK501;16546VM00A;165469S001 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Стан | Новий |
| Висота | 223 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |