330 ₴
Применение:
Honda Accord VII 2.2 i-CTDi (CN1) -- N22A1 -- 01.2004 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2005, 2004, 2006 |
| Код запчастини | FA-436S |
| Кросс-номери | 17220RBDE00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 44 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |