
438 ₴
Применение:
Jeep Renegade 1.3 T-GDi -- 552 82 328,46351268 -- 08.2018 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2025, 2021, 2019, 2022, Рік випуску автомобіля, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-0245JM |
| Кросс-номери | 52080841 |
| Сумісність з маркою | Fiat, Jeep |
| Стан | Новий |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Compass |
| Країна реєстрації бренду | Італія |